„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2 – 1 įveikė „West Brom“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Okay Yokuslu 12-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Halas Robsonas Kanu 15-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „West Brom“ ekipą į priekį 1:0.

Sadio Mane 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Mohamedas Salah 33-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Kyle‘as Bartley'us 71-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Roberto Firmino 74-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Thiago Alcantara 87-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Padėti komandai atėjęs Alissonas 95-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva išplėšė „Liverpool“ dramatišką pergalę 2:1.