Anadijoje (Portugalija) vykstančio Europos jaunių ir jaunimo dviračių treko čempionato jaunių vaikinų omniume (20 dalyvių) penktadienį Titas Laurinavičius užėmė 11-ą vietą. Dviratininkas, kuriam penktadienį sukako 17 metų, surinko 79 taškus.

Nugalėjo ispanas Hectoras Alvarezas, surinkęs 147 taškus.

T. Laurinavičius pirmoje rungtyje – skreče užėmė 14-ą vietą. Tempo lenktynėse Titas buvo 8-as. Jis laimėjo 14-ąjį tarpinį finišą iš 26 (1 tšk.) ir bendrojoje įskaitoje pakilo į 12-ą vietą (40 tšk.). Lietuvos dviratininkas eliminavime buvo 14-as, bet išsaugojo 12-ą poziciją (54 tšk.). Paskutinėje rungtyje – grupinėse lenktynėse dėl taškų (20 km, 80 ratų, 8 tarpiniai finišai) T. Laurinavičius pelnė 25 taškus ir pakilo į 11-ą vietą. Titas laimėjo trečiąjį tarpinį finišą (5 tšk.) ir, likus 38 ratams iki finišo, pagrindinę grupę aplenkė ratu (20 tšk.).

Jaunimo vaikinų grupinėse lenktynėse dėl taškų (40 km, 160 ratų, 16 tarpinių finišų; 23 dalyviai) Žygimantas Matuzevičius užėmė 14-ą vietą (-18 tšk.).

Nugalėjo belgas Noah Vandenbrandenas (49 tšk.).

Jaunimo vaikinų sprinto lenktynių kvalifikacijoje (25 dalyviai) Laurynas Vinskas užėmė 20-ą vietą ir į aštuntfinalį nepateko. Lietuvos dviratininkas 200 m distanciją iš eigos įveikė per 10,339 sek. (vid. greitis – 69,639 km/h). Lauryną nuo aštuntfinalio skyrė 0,164 sek.

Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė olandas Tijmenas van Loonas – 9,879 sek. (vid. greitis – 72,881 km/h).