Titas Laurinavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Titas Laurinavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Titas Laurinavičius“.

Lietuvos treko dviratininkai Lenkijoje iškovojo 6 medalius

Pruškove (Lenkija) surengtose dviračių treko varžybose „Grand Prix Poland“ (UCI II kategorija) Lietuvos dviratininkai iškovojo šešis medalius – du sidabro ir keturis bronzos. Vyrų elito sprinto lenktynėse sidabrą iškovojo Vasilijus Lendel. Jis kvalifikacijoje (32 dalyviai) užėmė šeštą vietą. Vasilijus 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,994 sek.
2023-12-11

Europos jaunimo dviračių treko čempionate Titas Laurinavičius liko vienuoliktas

Anadijoje (Portugalija) vykstančio Europos jaunių ir jaunimo dviračių treko čempionato jaunių vaikinų omniume (20 dalyvių) penktadienį Titas Laurinavičius užėmė 11-ą vietą. Dviratininkas, kuriam penktadienį sukako 17 metų, surinko 79 taškus. Nugalėjo ispanas Hectoras Alvarezas, surinkęs 147 taškus. T. Laurinavičius pirmoje rungtyje – skreče užėmė 14-ą vietą. Tempo lenktynėse Titas buvo 8-as. Jis laimėjo 14-ąjį tarpinį finišą iš 26 (1 tšk.) ir bendrojoje įskaitoje pakilo į 12-ą vietą (40 tšk.