Bulgarijos sostinėje vykstančiame Europos imtynių čempionate aštuntąją vietą graikų-romėnų varžybų svorio kategorijoje iki 120 kg užėmė Mindaugas Mizgaitis.

Lietuvos sunkiasvoris aštuntfinalyje nugalėjo Yannicką Szczepaniaką iš Prancūzijos, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo būsimajam bronzos medalininkui švedui Jalmarui Sjobergui bei pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Aukso medalį tarp 18 sunkiasvorių pelnė rusas Chasanas Barojevas, sidabrą - čekas Davidas Vala, o antrasis bronzos apdovanojimas įteiktas Turkijos imtynininkui Ismailui Guzeliui.

Svorio kategorijoje iki 66 kg keturioliktas tarp 26 sportininkų galutinėje įskaitoje liko buvęs Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Edgaras Venckaitis. Burtų valia neturėjęs varžovo šešioliktfinalyje, aštuntfinalyje lietuvis nugalėjo 2006 metų pasaulio ir Europos čempionatų prizininką rusą Sergejų Kovalenką, tačiau ketvirtfinalyje turėjo pripažinti gruzino Muchrano Mačiutadzės pranašumą.

Aukso medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo bulgaras Nikolajus Gergovas, finale nugalėjęs ukrainietį Aleksandrą Chvoščių. Bronzos apdovanojimus pelnė vokietis Markusas Thatneris bei turkas Refikas Ayvazoglu.

Vilnietis Vladislovas Lukoševičius (84 kg) jau pirmąją - šešioliktfinalio - kovą pralaimėjo būsimajam bronzos medalininkui italui Andreai Minguzziui bei tarp 32 imtynininkų tenkinosi 18-ąja pozicija.

Europos graikų-romėnų imtynių čempiono auksas šioje svorio kategorijoje atiteko rusui Aleksejui Mišinui, sidabras - vokiečiui Janui Fischeriui, antrasis bronzos apdovanojimas - prancūzui Meloninui Noumonvi.