Ketvirtadienio vakarą Lietuvos U-21 rinktinė pergalingai startavo 2015 metų Europos čempionato atrankoje. Trenerio Armino Narbekovo auklėtiniai tik po varginančios kovos 2-1 sugebėjo palaužti San Marino futbolininkų pasipriešinimą.

Susitikimas prasidėjo greitais komandų įvarčiais. 8 minutę mūsų ekipą į priekį išvedė Sankt Peterburgo „Zenit“ dublerių klube rungtyniaujantis Ovidijus Verbickas, bet lietuvių džiaugsmas ilgai netruko.

Vos po penkių minučių rungtynėse rezultatas tapo lygus. Puikiai šiame mače rungtyniavęs San Marino komandos gynėjas Juri Biordi pasižymėjo po perdavimo nuo kampinio gairelės. Neatidžiai gynyboje sužaidę Lietuvos futbolininkai buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Po praleisto įvarčio lietuviai sutriko ir kurį laiką nesugebėjo prie varžovų varų sukurti nieko pavojingo. Tiesa, nors svečiams taip pat nesisekė kurti pavojingas atakas, reti smūgiai sukeldavo mūsų komandos vartininkui Lukui Lidakevičiui rimtų problemų. Neužtikrintas vartų sargo žaidimas ne kartą vertė sunerimti Lietuvos rinktinės gerbėjus.

Lietuviai kur kas aktyviau pradėjo antrąjį kėlinį. Nors antrosios rungtynių dalies pradžioje mūsiškiams niekaip nepavyko pelnyti antrojo įvarčio, sėkmė nusišypsojo susitikimo pabaigoje.

Galiausiai Lietuvos rinktinė dar kartą į priekį išsiveržė 83 minutę. Visas rungtynes tarsi šešėlyje buvęs puolėjas Lukas Spalvis sulaukė puikaus Ernesto Veliulio perdavimo, po kurio ir buvo pelnytas antrasis įvartis.

Per likusias antrojo kėlinio minutes trenerio A.Narbekovo auklėtiniai stengėsi įtvirtinti savo turimą persvarą, bet San Marino komandai pavyko apsiginti ir didesniu skirtumu nepralaimėti.

Rezultatas: Lietuva 2 – 1 San Marinas 8‘ [1 – 0] Ovidijus Verbickas 13‘ [1 – 1] Juri Biordi 83‘ [2 – 1] Lukas Spalvis