2024 metų Europos futbolo čempionato atrankoje pirmadienį sužaistos dar trejos rungtynės. Sunkią pergalę iškovojo Ukrainos rinktinė, kuri minimalia persvara 1:0 įveikė Maltą.

Vienintelį įvartį mače 72-ąją minutę pelnė Viktoras Tsyhankovas. C grupėje Ukraina su šešiais taškais žengia antroje vietoje.

Kitose rungtynėse apmaudžią nesėkmę svečiuose patyrė Latvijos rinktinė, kuri po praleisto įvarčio jau per teisėjo pridėtą laiką 1:2 nusileido Armėnijai.

Šeimininkai 35-ąją minutę išsiveržė į priekį, bet latviai po armėnų įvarčio į savus vartus antrajame kėlinyje rezultatą išlygino.

Bet jau per teisėjo pridėtą laiką po žaidimo ranka į latvių vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Tigranas Barseghijanas.

Antrąją nesėkmę patyrę latviai atrankoje kol kas taškų neturi.

Dar vieneriose ankstyvosiose dienos rungtynėse H grupėje Suomija namuose net 6:0 sutriuškino San Mariną.