Trečiadienį Bulgarijoje prasidėjo Europos biatlono suaugusiųjų ir jaunimo čempionatas, kuriame išdalinti pirmieji keturi medalių komplektai.

24-ą vietą jaunimo (iki 20 metų) merginų varžybose užėmė Sigita Baušytė. Ji 12,5 km asmeninėse lenktynėse net 7 kartus suklydo šaudykloje ir, distanciją įveikusi per 47 minutes 47,9 sekundės, net 11 min. ir 10,7 sek. pralaimėjo čempione tapusiai rusei Jekaterinai Šumilovai (46:27,2), gavusiai 2 baudos minutes.

Sidabro medalis atiteko taip pat du sykius šaudyklose nepataikiusiai austrei Iris Wqaldhuber (atsiliko 34,9 sek.), bronza - tris sykius suklydusiai kitai Rusijos biatlonininkei Svetlanai Slepcovai (+41,4 sek.).

Lina Kreivėnaitė (+11:21,1 ir 6 baudos minutės) trečiadienį finišavo 25-a, o Miglė Bindoriūtė (+16:14,8 ir 11 baudos minučių) liko 33-a tarp 34-ių finišavusių (startavo 35-os) aportininkių.