krasimir anev

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krasimir anev“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krasimir anev“.

Europos biatlono čempionato persekiojimo rungtyje Sigita Baušytė finišavo 25-a

Bulgarijoje vykstančiose Europos suaugusiųjų ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono pirmenybėse 25-ąją vietą merginų 10 km persekiojimo distancijoje šeštadienį užėmė Sigita Baušytė. Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo 5 kartus, o finiše 11 minučių 6,9 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai austrei Iris Waldhuber (28 min. 49,38 sek.; 0 baudos minučių). Lina Kreivėnaitė (+12:24,9; 7) šeštadienį tarp 30 dalyvių tenkinosi 27-ąja pozicija.
2007-02-24

Europos biatlono čempionate tarp jaunimo S.Baušytė - 24-a

Trečiadienį Bulgarijoje prasidėjo Europos biatlono suaugusiųjų ir jaunimo čempionatas, kuriame išdalinti pirmieji keturi medalių komplektai.24-ą vietą jaunimo (iki 20 metų) merginų varžybose užėmė Sigita Baušytė. Ji 12,5 km asmeninėse lenktynėse net 7 kartus suklydo šaudykloje ir, distanciją įveikusi per 47 minutes 47,9 sekundės, net 11 min. ir 10,7 sek. pralaimėjo čempione tapusiai rusei Jekaterinai Šumilovai (46:27,2), gavusiai 2 baudos minutes.