Pergalingai Eurolygos reguliarųjį sezoną uždarė Maskvos CSKA (24/10), namie nukeltame mače 91:83 (27:19, 22:20, 25:22, 17:22) nugalėjusi Atėnų „Panathinaikos“ (11/23).

Nors ir išlaikė intrigą, „Panathinaikos“ paskutinį kartą mače pirmavo septintąją jo minutę, o lemiamu metu į pergalę nesikėsino.

Gerą formą ir toliau demonstruoja Gabrielis Lundbergas, per 29 minutes pelnęs 19 taškų (4/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 23 naudingumo balus.

Rungtynes arenoje stebėjo 2,5 tūkstančio gerbėjų.

Atėnų klubas per šešis paskutiniuosius mačus komanda iškovojo tik vieną pergalę, po pratęsimo parklupdę Milano „AX Armani“.

CSKA reguliarųjį sezoną baigė antroje vietoje, nors pergalėmis pavijo Barselonos „Barcelona“ (24/10), bet liko žemiau pralaimėjusi abu tarpusavio mačus.

„Armiečiai“ atkrintamosiose startuos ketvirtfinalio prieš Stambulo „Fenerbahče“. Tuo tarpu „Panathinaikos“ finišavo aplenkdami vos dvi komandas – Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/24) ir Maskvos srities „Chimki“ (4/30).

CSKA: Gabrielis Lundbergas 19 (5 rez. perd.), Willas Clyburnas 18 (3/3 tritaškių), Johannesas Voigtmannas 15 (5 atk. kam.), Tornike Shengelia 11 (6 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 15 (5 atk. kam., 3/4 tritaškių), Konstantinos Mitoglou ir Shelvinas Mackas (7 rez. perd.) po 12, Howardas Sant-Roosas 11 (3/6 tritaškių), Aaronas White‘as ir Nemanja Nedovičius (6 rez. perd., 2/7 tritaškių) po 10.