Antrą nesėkmę tryliktosiose FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro rungtynėse patyrė jau anksčiau pirmą vietą aštuonių ekipų A grupėje bei kelialapį į atkrintamąsias varžybas užsitikrinęs Stambulo „Fenerbahče“ klubas su Kamile Nacickaite.

Trečiadienį „Fenerbahče“ krepšininkės namuose 60:66 (12:18, 17:14, 11:18, 20:16) nusileido trečiojoje pozicijoje esančiai Skijaus „Famila“ (9 pergalės ir 4 pralaimėjimai) komandai iš Italijos.

Beveik 15 minučių (14:41) žaidusios K. Nacickaitės sąskaitoje - 6 (tritaškiai 2/2, dvitaškiai 0/3) taškai, 2 sugriebti kamuoliai, klaida ir pražanga.

Ketvirtą pergalę XIII ture iškovojo ir galimybę pakilti į pirmąjį šešetuką išsaugojo aštuonių ekipų B grupės autsaiderė Ispanijos čempionė Žironos „Spar Citylift“ komanda su Lina Pikčiūte ir Vita Kuktiene, trečiadienį namuose 54:52 (18:9, 21:11, 7:19, 8:13) įveikusi trečiojoje pozicijoje esantį Prahos ZVVZ USK (8/5) klubą.

V. Kuktienė nugalėtojoms pelnė 11 taškų, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per beveik 27 minutes (26:49) lietuvė pataikė 3 tritaškius iš 6 bei 1 dvitaškį metimą iš 2.

30 su puse minutės (30:35) žaidusi L. Pikčiūtės į viešnių krepšį įmetė 4 taškus, atkovojo 15 ir perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Puolėja iš Lietuvos pataikė 2 dvitaškius iš 10, tačiau visi 4 jos baudų metimai buvo netaiklūs.

B grupėje pirmauja Jekaterinburgo UMMC (11 pergalių ir 2 pralaimėjimai) krepšininkės iš Rusijos.

Iš viso FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro dvejose grupėse žaidžia šešiolika komandų, o į atkrintamąsias varžybas pateks keturios pajėgiausios kiekvienos grupės ekipos.

Penktą ir šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos toliau kovą tęs Europos taurės (FIBA Europe Cup) turnyro ketvirtfinalyje.