Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų nugalėtojomis tapo Valensijos „Ros Casares“ (Ispanija) krepšininkės. Jis finale sekmadienį 65:52 (20:18, 13:19, 18:11, 14:4) įveikė „Rivas Ecopolis“ (Ispanija) ekipą.

Po dviejų kėlinių „Ros Casares“ atsiliko 33:37, o po trijų kėlinių pirmavo 51:48. Per ketvirtąjį kėlinį „Rivas Ecopolis“ krepšininkės pelnė tik keturis taškus.

Nugalėtojų komandai 18 taškų pelnė Sancho Lyttle, 13 - Silvia Dominguez, 12 - Ann Wauters. „Rivas Ecopolis“ ekipai Asjha Jones pelnė 14, o Essence Carson - 8 taškus.

„Ros Casares“ žaidėjos prametė visus aštuonis tritaškius, o „Rivas Ecopolis“ krepšininkės iš devynių tolimų metimų pataikė tik vieną. Valensijos klubas Europos čempionu tapo trečią kartą. Prieš tai jis stipriausių Senojo žemyno klubų varžybose triumfavo 1992 ir 1993 metais.

Pernai Eurolygos čempione tapo kita Ispanijos komanda - „Halcon Avenida“ iš Salamankos.

Nuo 1991 metų stipriausias Europos moterų krepšinio klubas paaiškėdavo finalo ketverto varžybose. Šiemet Stambule (Turkija) pirmą kartą surengtas finalo aštuoneto turnyras. Naudingiausia jo žaidėja išrinkta E. Džons. Amerikietė pelnė vidutiniškai po 20,3 taško ir atkovojo po 10,8 kamuolio.

Trečiąją vietą užėmė Algirdo Paulausko bei Rimanto Grigo treniruojama Jekaterinburgo UGMK (Rusija) komanda, kurioje žaidžia Sandra Linkevičienė. UGMK ekipa Eurolygos varžybose trečiąją vietą užėmė penktą sezoną iš eilės.