0

Įspūdinga pergale Eurolygos ketvirtfinalio seriją pradėjo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuris namuose 93:73 (28:18, 27:16, 24:18, 14:21) nušlavė Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

Susitikimo pradžia žadėjo įdomią kovą ir intrigą. Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (18:18), tačiau tada Atėnų komanda surengė spurtą 22:0 ir šiose rungtynėse viskas tapo aišku - 40:18.

Trečiojo kėlinio pradžioje po trijų tritaškių iš eilės „Panathinaikos“ atotrūkis pasiekė trisdešimties taškų ribą (64:34), o per likusį laiką jokios intrigos aikštelėje jau nebuvo. Aikštės šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 93:73.

Š.Jasikevičius 17 minučių surinko 9 (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 1/1) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: D.Diamantidis 15 (8 rez. perd., 7 išprov. praž.), N.Calathesas 13, D.Loganas ir M.Batiste'as (dvitaškiai 5/7) - po 11.

„Maccabi“: K.Langfordas 21 (dvitaškiai 7/12), D.Smithas 17 (dvitaškiai 5/7).

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl vyks Atėnuose.