Jaunieji „Lietuvos ryto“ krepšininkai laimėjo Ispanijoje vykusį „Nike International Junior Classification Tournaments“ turnyrą ir pateko į Eurolygos finalo ketverto metu vyksiantį pagrindinį turnyrą. Finalo rungtynėse lietuviai 87:70 (27:26, 13:16, 16:10, 31:18) nugalėjo Malagos „Unicaja“ ekipą, kurioje žaidžia Tautvydas Sabonis.

Nors sutikimą tolimu metimu pradėjo ispanai, „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 10:0 ir sužaidus tris minutes jau vilniečiai pirmavo 10:3. Įpusėjus kėliniui Dovydo Rediko ir Osvaldo Matulionio metimų dėka „Lietuvos rytas“ dar labiau padidino savo pranašumą - 22:14. Visgi ketvirčio pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo „Unicaja“ krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinio vilniečiams paliko tik vieno taško pranašumą - 27:26.

Antrajame kėlinyje kova aikštelėje vyko taškas į tašką. Nei viena komanda nebuvo įgijusi didesnio nei trijų taškų pranašumo. Visgi susitikimo pabaigoje ispanai laimėjo atkarpą 4:0 ir įpusėjus susitikimui „Unicaja“ priekyje rezultatu 42:40.

Trečiasis kėlinys vilniečiams prasidėjo labai nesėkmingai. Komandos lyderis Jonas Valančiūnas gavo ketvirtąją asmeninę pražangą, o komandos vyr. treneris dar buvo nubaustas ir technine pražanga. Visgi pasodinus ant suolelio J.Valančiūną „Lietuvos ryto“ žaidimas nepakriko. Sužaidus keturias minutes Domantas Pipiras vėl išvedė į priekį vilniečius - 45:44. „Lietuvos rytas“ nežymų pranašumą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos ir sužaidus trisdešimt minučių vilniečiai pirmauja 56:52.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje dominavo „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Įpusėjus ketvirčiui D.Redikas dvitaškiu pirmą kartą padidino vilniečių persvarą iki dešimties taškų (69:59), o dar po dviejų minučių „Lietuvos rytas“ jau triuškino varžovus rezultatu 78:59.

„Lietuvos rytas“: M.Kadzevičius 17 (9 atk. kam.), A.Pečiukevičius 14, D.Pipiras 12, O.Matulionis 10 (11 atk. kam.), J.Valančiūnas 9, D.Nazarovas 7, D.Redikas, K.Brusokas ir P.Dambrauskas - po 6.

„Unicaja“: R.Freire 18, M.Fallas 11, T.Sabonis 8 (16 min., dvitaškiai 1/9, tritaškiai 1/4, baudos 3/3, 1 atk. kam., 1 per. kam.).