0

Penktąją pergalę ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro "Top 16" etapo dešimtojo turo rungtynėse iškovojo ir į ketvirtąją vietą E grupėje pakilo Lino Kleizos Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubas, ketvirtadienį namuose 69:67 (14:11, 19:19, 13:19, 23:18) įveikęs penktąją nesėkmę patyrusią bei trečiojoje pozicijoje likusią Malagos "Unicaja" (Ispanija) komandą, kurioje žaidė Mindaugas Kuzminskas ir Domantas Sabonis.

Lino Kleizos indėlis į pergalę - 11 taškų ir rezultatyvus perdavimas. Per 16 minučių (15:58) jis pataikė vienintelį mestą tritaškį, 3 dvitaškius iš 5 ir abu baudų metimus, trissyk suklydo bei dukart prasižengė.

Po 13 taškų nugalėtojams pelnė Bo McCalebbas ir Nemanja Bjelica, 11 - Luka Žoričius.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusio Mindaugo Kuzminsko sąskaitoje 13 taškų, 6 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 2 klaidos bei 5 pražangos. Per 16 su puse minutės (16:20) jis pataikė 1 tritaškį iš 4, 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

10 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Franas Vazquezas, po 9 - Earlas Calloway'us ir Carlosas Suarezas.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą Eurolygoje pakartojęs Domantas Sabonis svečiams pelnė 6 taškus, atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 4 kartus. Per 22 aikštelėje praleistas minutes (22:08) jis pataikė 3 dvitaškius metimus iš 5.

E grupėje pirmauja visus devynis susitikimus laimėjusi "FC Barcelona" (Ispanija) komanda.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) 2 7 640:715

F grupėje pirmauja devynias pergales per dešimt rungtynių iškovojęs Maskvos CSKA (Rusija) klubas.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Kauno "Žalgiris" 1 8 684:770

Į atkrintamąsias ULEB Eurolygos varžybas pateks keturios geriausios abiejų grupių komandos.

Naujienu agenturos BNS informacija atgaminti visuomenes informavimo priemonese bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama