Trečiadienį sužaistos dar penkerios ULEB Eurolygos krepšinio turnyro septintojo turo rungtynės, kuriose keturi lietuviai pelnė 50 taškų.

šeštąją pergalę iškovojo A grupės lyderis Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA (Rusija) klubas, namuose 79:53 sutriuškinęs Bolonijos "Virtus VidiVici" (Italija) penketuką.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 30 minučių R. Šiškauskas pataikė 2 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 6 ir 4 baudų metimus iš 5).

Kitose A grupės rungtynėse penktąją pergalė iškovojo ir į antrą vietą pakilo Kšyštofo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" (Italija) komanda, savo aikštėje 86:84 įveikusi Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) ekipą su Arvydu Macijausku, kuri patyrė trečiąją nesėkmę ir smuktelėjo į ketvirtąją poziciją.

K. Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 11 taškų atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius. Per 23 minutes puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 7 bei prametė baudos metimą.

R. Kaukėnas pelnė 10 taškų ir atliko rezultatyvų perdavimą, per 24 minutes įmetęs po 2 dvitaškius bei tritaškius iš 6.

13 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmėtė A. Macijauskas. 30 su puse minutės žaidęs naudingiausias Eurolygos lapkričio mėnesio krepšininkas pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 5, realizavo 8 baudų metimus iš 9, sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą:

Maskvos CSKA - "Virtus VidiVici" 79:53 (26:18, 13:15, 18:13, 22:7)

Ramūnas Šiškauskas 16
David Andersen 13
Trajan Langdon 12

Delonte Holland 20
Dewarwick Spencer 7
Roberto Chiacig 7

"Montepaschi" - "Olympiacos" 86:84 (20:19, 21:20, 19:24, 26:21)

Romain Sato 23
Bootsy Thornton 17
Kšyštof Lavrinovič 11

Marc Jackson 21
Qyntel Woods 20
Georgios Printezis 17

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) 6 1 5 418:520

C grupėje, kurioje pirmauja visus šešis susitikimus laimėjęs absoliutus lygos lyderis bei Eurolygos nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, trečiadienį pergales iškovojo "AXA FC Barcelona" (Ispanija), Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) ir Roano "Chorale" (Prancūzija) komandos:

Roano "Chorale" - "Lottomatica" 104:85 (26:15, 23:26, 26:16, 29:28)

Marc Saylers 24
Brion Rush 21
Adam Hess 18

David Hawkins 16
Jacopo Giachetti 14
Allan Ray 13

"Partizan Igokea" - "Fenerbahce Ulker" 72:76 (16:20, 18:15, 18:20, 20:21)

Nikola Pekovič 26
Dušan Kecman 16
Uroš tripkovič 9

Willie Solomon 21
Omer Onan 15
James White 12

"AXA FC Barcelona" - "Brose Baskets" 80:58 (16:11, 21:22, 18:9, 25:16)

Mario Kasun 14
Jaka Lakovič 12
Alex Acker 11

Demond Greene 14
Tim Ohlbrecht 10
Darren Fenn 9

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 6 6 0 528:447
2. Madrido "Real" (Ispanija) 6 5 1 469:414
3. "AXA FC Barcelona" (Ispanija) 7 5 2 535:485
4. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 7 4 3 539:550
5. Belgrado "Partizan Igokea" (Serbija) 7 3 4 548:573
6. Roano "Chorale" (Prancūzija) 7 2 5 577:640
7. Romos "Lottomatica" (Italija) 7 1 6 549:586
 8. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 7 1 6 441:491

Likusios penkerios septintojo turo rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį.