Europos čempionatas – negailestingas. Vakar 14 taškų persvarą turėjusi, tačiau jos neišlaikiusi Lietuvos rinktinė 73:77 nusileido Prancūzijai ir „EuroBasket 2022“ B grupės turnyre patyrė antrąją nesėkmę.

Liūdėti nėra kada, nes jau šiandien, sekmadienį, 15:30 val. Lietuvos laiku Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmosios pergalės Senojo žemyno pirmenybėse sieks prieš šeimininkus vokiečius.

Šias rungtynes kviečiame stebėti tv3.lt naujienų portale, naujos kartos „Go3“ televizijoje ir TV3 televizijos eteryje.

Tiesa, pasiekti pirmąją pergalę lengva nebus. Namuose pakiliai žaidžianti Vokietijos rinktinė savo sąskaitoje jau turi 2 pergales, kurias iškovojo prieš Prancūziją bei Bosniją ir Hercegoviną.

Naujienų portalo tv3.lt rengiamos „EuroBasket 2022“ laidos kalbintas Europos čempionas Kšištofas Lavrinovičius ir Kelne esantis sporto komentatorius Rytis Vyšniauskas pasidalino savo mintimis apie lietuvių dvikovą su prancūzais ir būtinybę greitai mobilizuotis kovoje su vokiečiais.

Daugiau informacijos apie būsimas rungtynes galite sužinoti laidoje, esančioje straipsnio pradžioje. Apžvalginę laidą galite žiūrėti ir TV3 televizijos „YouTube“ kanale.

Laidoje kalbėjome apie:

00:23 Lietuvos ir Prancūzijos rungtynių santrauka

03:33 Ką rinktinės žaidime labiausiai nori gerinti Kazys Maksvytis?

04:08 Išskirtinė tv3.lt medžiaga: Kazio Maksvyčio patarimai minutės pertraukėlės metu

34:35 Įdomiausių rungtynių rezultatai ir asmeniniai pasirodymai

37:59 Šios dienos B grupės tvarkaraštis ir „Top“ 10.

Apžvalginė laida „EuroBasket 2022“ – kasdien 13 val. naujienų portale tv3.lt, kur galite rasti visas su krepšiniu susijusias aktualijas.

Čempionatą žiūrėkite per oficialų čempionato transliuotoją TV3 televiziją, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje „Go3“!