Pergalę Europos čempionate iškovojo Izraelis (2/0), kuris Prahoje rezultatu 74:67 (18:18, 14:22, 18:11, 24:16) palaužė Nyderlandus (0/2).

Nugalėtojams Deni Avdija surinko 21 tašką, Yamas Madaras pelnė 14. Pralaimėjusiems 12 taškų įmetė Worthy De Jongas.

Izraelis likus žaisti daugiau nei trejoms minutėms atsiliko vienu tašku, po to D. Avdija pelnė dvitaškį su pražanga, pridėjo tritaškį ir Izraelis pirmavo 67:62.

Likus 80 sekundžių tolimą tritaškį su sirena smeigęs Yamas Madaras didino Izraelio pranašumą 70:64. Nyderlandai dar buvo priartėję iki trijų taškų, bet Izraelis pergalę užtikrino baudų metimais.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose Nyderlandai pirmavo dviženkle persvara, bet pranašumo neišlaikė.

Nyderlandų rinktinė: Worthy De Jongas 12, Charlonas Kloofas 11, Mohammedas Kherrazi 10, Yannickas Franke 9.

Izraelio rinktinė: Deni Avdija 21, Yamas Madaras 14, Romanas Sorkinas 10, Galis Mekelis 9.