30
Albanija – Šveicarija (nuotr. SCANPIX)

Pirmąjį A grupės mačą penktadienio vakarą po įtemptos kovos laimėjo turnyro šeimininkai prancūzai, o antroji akistata vyko tarp Albanijos ir Šveicarijos rinktinių.

30

Prieš susitikimą abiejų komandų sirgaliai raudonai nudažė Stade Félix-Bollaert.

Įdomu, kad tai ne tik dviejų valstybių, bet ir dviejų brolių akistata, mat Albanijai atstovauja Taulantas Xhaka, o Šveicarijai – jo brolis Granitas Xhaka.

Albanijai tai bus pirmosios rungtynės Europos čempionate šalies istorijoje, o Šveicarija pati organizavo turnyrą 2008-siais, tačiau šiai rinktinei dar niekada nėra pavykę įveikti grupių etapo barjero.

Įvartis! Po kampinio galva į vartus kamuolį siunčia Fabianas Scharas ir išveda šveicarus į priekį 1:0.

36-ąją minutę raudona kortele yra baudžiamas albanų kapitonas, vidurio gynėjas Lorikas Cana. Žaidėjas jau turėjo geltoną kortelę, o tada sužaidė ranka ir buvo išprašytas iš aikštės.

Pirmajame kėlinyje progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, tačiau į pertrauką komandos išėjo rezultatui vis dar esant lygiam.

Antrasis kėlinys buvo tarsi viena didelė pavojingų epizodų puokštė. Tiesa, neišnaudotų progų. Abi komandos turėjo tiesiog idealių šansų pasižymėti, tačiau nei šveicarams, nei 10-yje žaidusiems albanams to padaryti nepavyko.