0

Svarbią pergalę VTB Vieningoje lygoje pasiekė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, namuose 72:61 (15:19, 22:13, 20:15, 15:11) pranokę Mariupolio „Azovmaš“ ekipą, kurioje asistentu dirba Gintaras Krapikas.

Tai buvo 9-oji vilniečių pergalė per 14 rungtynių. „Azovmaš“ sąskaitoje - 7 pergalės ir 7 nesėkmės.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Azovmaš“ krepšininkai, pasinaudoję blankiu šeimininkų žaidimu pirmosiomis minutėmis - 4:10. Abejotini teisėjų sprendimai kaitino aistras ir toli gražu nepadėjo „Lietuvos rytui“ pavyti ukrainiečių. „Azovmaš“ ketvirtį laimėjo 19:15.

„Lietuvos rytas“ galingai pradėjo antrąjį kėlinį ir persvėrė rezultatą - 20:19. „Azovmaš“ trumpam buvo susigrąžinę persvarą (24:25), bet ne ilgam - A.Džikičiaus auklėtiniai pabėgo 33:27. Prieš pertrauką sostinės komanda galėjo džiaugtis 5 taškų pranašumu - 37:32.

Po pertraukos „Lietuvos rytas“ nieko nelaukęs ėmė jautį už ragų - 46:36. Sėkmingo kėlinuko pabaigą apkartino A.Džikičiui skirta techninė pražanga už ginčus su teisėjais. Prieš lemiamą mačo dalį šeimininkai buvo priekyje 55:47.

Ketvirtajame kėlinyje „Azovmaš“ sukilo lemiamam šturmui - 63:57. Vis dėlto „Lietuvos rytas“ atrėmė ukrainiečių bandymus ir pasiekė pergalę.

„Lietuvos rytas“: T.Rice'as 17, J.Valančiūnas 16 (6 atk. kam.), A.Jomantas 11 (6 atk. kam.), P.Samardžiskis 7, L.Robertsas 6, M.Katelynas 5, S.Babrauskas ir R.Seibutis po 4, A.Rašičius 3.

TAIP PAT SKAITYKITE:

„Azovmaš“ treneris L. Bechi: mūsų namų darbai veikė tik du kėlinius

Su arbitrais konfliktavęs S. Babrauskas: vieną kartą jie lyg leisdavo kietą kovą, kitąkart neleisdavo

A. Džikičius: tai pirmas kartas, kai J. Valančiūnas rimtose rungtynėse žaidė sunkiuoju kraštu