BEKO-LKL čempionato serijoje „Žalgiris“ žengė dar vieną žingsnį čempionų žiedų link. Gintaro Krapiko auklėtiniai namuose 71:68 (16:14, 18:15, 14:19, 14:14, 9:6) įveikė „Lietuvos rytą“ ir serijoje pirmauja jau 3:0. Ketvirtosios ir galbūt paskutinės rungtynės šeštadienį vyks Vilniuje.

Spurtas. „Lietuvos ryto“ krepšininkai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 8:0 ir išsiveržė į priekį. Vis dėlto persvaros išlaikyti nepavyko ir po dviejų kėlinių pirmavo aikštelės šeimininkai 34:29.

Pražangos. Mindaugas Lukauskis jau įpusėjus pirmam kėliniui užsidirbo trečią asmeninę pražangą ir aikštelėje pasirodė tik trečio kėlinio viduryje. Būtent po jo pasirodymo svečiai vėl spurtavo ir išlygino rezultatą 48:48.

Pabaiga. Antanas Kavaliauskas likus žaisti mažiau nei dvi minutes dėjimu iš viršaus išlygino rezultatą (60:60). Paskutinėmis ketvirto kelinio sekundėmis ekipos apsikeitė taikliomis baudomis ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimas. Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei Artūras Milaknis pataikė sudėtingą tritaškį iš aikštelės krašto ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (68:67). Per likusį laiką gynėjas realizavo baudų metimus ir įtvirtino „Žalgirio“ pergalę.

Tvarkaraštis. Ketvirtosios finalo rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį 18.25 val., Vilniuje.