Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre devintą kartą surengtame tarptautiniame aklųjų ir silpnaregių dziudo turnyre prizines vietas užėmė aštuoni Lietuvos atstovai.

Svorio kategorijoje iki 60 kg pirmąją vietą iškovojo Osvaldas Bareikis. Antras liko Robertas Antropikas, trečias - Mantas Antropikas. Svorio kategorijoje iki 73 kg nugalėjo Gžegožas Jankovskis. Antrąją vietą užėmė Giedrius Valeika, o trečiąją - Marius Maželis.

Svorio kategorijoje iki 100 kg nugalėjo Jonas Stoškus, o svorio kategirijoje iki 81 kg antras buvo Renaldas Žižys.

Lietuvos aklųjų sporto federacijos surengtame turnyre dalyvavo dziudo imtynininkai iš Graikijos, Vokietijos, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos.

Europos aklųjų ir silpnaregių dziudo čempionate, kuris liepos 1-6 dienomis vyks Vengrijoje, Lietuvai atstovaus J. Stoškus, O. Bareikis ir G. Jankovskis.