jonas stoškus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas stoškus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas stoškus“.

Elektrėnuose surengtas tarptautinis aklųjų ir silpnaregių dziudo turnyras

Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre devintą kartą surengtame tarptautiniame aklųjų ir silpnaregių dziudo turnyre prizines vietas užėmė aštuoni Lietuvos atstovai. Svorio kategorijoje iki 60 kg pirmąją vietą iškovojo Osvaldas Bareikis. Antras liko Robertas Antropikas, trečias - Mantas Antropikas. Svorio kategorijoje iki 73 kg nugalėjo Gžegožas Jankovskis. Antrąją vietą užėmė Giedrius Valeika, o trečiąją - Marius Maželis.
2009-05-18

Į Pekiną kovoti dėl medalių traukia rekordinė Lietuvos neįgaliųjų delegacija

Nurimus Pekino olimpiados aistroms, šiandien į Kiniją išskrenda Lietuvos neįgaliųjų sportininkų delegacija, dalyvausianti rugsėjo 6-17 d. Pekine vyksiančiose parolimpinėse žaidynėse. Pekino parolimpiadoje Lietuvos garbę gins rekordinis neįgaliųjų sportininkų skaičius - 26. Pirmą kartą istorijoje šalis turės dviejų komandinių sporto šakų atstovus – lietuviai dalyvaus vyrų aklųjų riedulio ir moterų tinklinio sėdint varžybose. Iš viso Lietuvos delegaciją Kinijoje sudarys 45 asmenys.