Šeštadienį vyko Lietuvos ledo jachtų komandinis čempionatas vyko jau ant ledo su vandens balomis.

Čempionate susirinkę 58 dalyviai atstovavo net 15 klubų komandų iš visos šalies. Varžybose dalyvavo Londono olimpietis, lenktynių aplink pasaulį volvo race dalyvis Rokas Milevičius. Varžybas organizavo Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija Elektrėnų buriuotojų klubas „Poseidonas“.

Ledas ant Elektrėnų marių buvo saugus ir patikrintas pagal tarptautines taisykles, prieš lenktynes atžymėtos pavojingesnės vietos. Ledo storis siekė 30-25 cm, paviršius minkštas, po lietaus vandens sluoksnis virš ledo kilo nuo 1 iki 5 cm, tad ledrogininkai juokavo, kad jau buriuoja ant vandens.

Pūtė pietų krypties vėjas, kurio stiprumas buvo apie 5 m/s, gūsiuose siekė iki 7 m/s.

Pirmieji lenktynes pradėjo DN ledrogininkai. Nepavejamas buvo vilnietis „Gero vėjo klubo“ atstovas Algirdas Žižys. Jis užtikrintai laimėjo visas keturias lenktynes ir užsitikrino pirmą vietą. Mindaugas Petronis sezono pabaigoje iššovė į priekį ir laimėjo pirmąjį trofėjų - antroji vieta. Rokas Bitinaitis aplenkė savo bendraklubį Antaną Gerasimavičių ir užėmė trečiąją vietą.

Pirmą kart gausiai atstovaujama Klaipėdos komanda laimėjo DN komandų pirmąją vietą surinkdami 13 taškų, antrąją ir trečiąją vietas pasidalino „Gero vėjo klubas“ ir Elektrėnų sporto centro auklėtiniai – buriavimo klubas „Poseidonas-NBA“ surinkdami po 10 taškų.

Ice-Blokart ledrogių klasėje lenktynės vyko penkiose svorio kategorijose , pirmą kartą buvo lenktyniaujama ir su „Blokart performance“ konstrukcijos ledrogėmis, kurios pasižymi geresniu vėjo aptakumu nei „Blokart production“ klasė, taip pat naudoja anglies pluošto stiebą, modifikuotas burės valdymo sistemas.

Komandų įskaitoje laimėjo net tris pirmas vietas iškovojusi Neringos komanda. Antri liko Elektrėnų atstovai, treti - Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtiniai.