Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 2;0 nugalėjo „Marseille“ futbolininkus.

Kylianas Mbappe jau 9-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Mauro Icardi 24-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Leandro Paredesas 32-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

K.Mbappe atliko perdavimą Neymarui, tačiau pastarąjį sėkmingai sustabdė varžovas ir ataka nutrūko.

Dimitri Payetas per pridėtą susitikimo laiką buvo nubaustas raudona kortele ir „Marseille“ liko rungtyniauti dešimtyje.

„Marseille“ tai buvo jau 7-tasis iš eilės nelaimėtas mačas Prancūzijos čempionate.