Pergalę „El Clasico“ mūšyje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (1-1) klubas, vadovaujamas Šarūno Jasikevičiaus. Katalonai Eurolygos rungtynėse namuose 75:73 (24:15, 16:15, 23:22, 12:21) pranoko Madrido „Real“ (1-1) krepšininkus.

„Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 14 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 4/4 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė dar pirmajame kėlinyje. Po dviejų tritaškių aikštės šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (16:6). Nors antrajame ketvirtyje Madrido klubas gerokai nurėžė atsilikimą (30:27), tačiau katalonų spurtas 10-0 vėl jiems grąžino dviženklį atstumą (40:27).

Po didžiosios pertraukos Barselonos krepšininkai ir toliau dominavo, o skirtumas pasiekė ir 18 taškų ribą (61:43). Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, komandas skyrė 17 taškų (69:52), tačiau net ir toks didžiulis atstumas negarantavo aikštės šeimininkams lengvos mačo pabaigos.

Svečiai smeigė du tritaškius ir ėmė artėti (69:58). Netrukus skirtumas aptirpo iki 7 taškų (74:67), o likus 15 sekundžių po Gabrielio Decko baudos metimų teliko du taškeliai (75:73).

Galiausiai dar ir Nicolas Laprovittola padarė klaidą išsimesdamas kamuolį iš užribio ir padovanojo oponentams šansą. Nepaisant to, Sergio Llullo mestas tritaškis tikslo nepasiekė ir pergale džiaugėsi katalonai – 75:73.

„Barcelona“: Sertacas Sanli 14 (3/4 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), Janas Vesely 13 (6/7 dvit.), Tomašas Satoransky 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolas Laprovittola (6 rez. perd.), Mike‘as Tobey ir Rokas Jokubaitis po 8.

„Real“: Gabrielis Deckas 21 (7/11 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.), Petras Cornelie 12, Mario Hezonja 9, Gurschonas Yabusele 7 (7 atk. kam.), Walteris Taversas ir Sergio Llullas po 6.