Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ mūšyje 2:1 (2:0) įveikė „Barcelona“ futbolininkus „Karališkasis“ klubas po šio susitikimo savo sąskaitoje turi surinkęs 66 taškus ir pagal juos pavijo lyderį „Atletico“ klubą, tačiau pastarasis yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Karimas Benzema jau 13-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Toni Kroosas 28-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „Karališkojo" klubo pranašumą 2:0.

Netrukus puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Federico Valverde, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Katalonai antrąjį kėlinį pradėjo spausdami varžovus ir rengdami pavojingas atakas, o tai netrukus davė apčiuopiamų rezultatų. Oscaras Mingueza 60-ąją minutę puikiu smūgiu dešine koja sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Vis tik per likusį laiką katalonams nepavyko daugiau pasižymėti.