Šiandien be rungtynių tarp Olandijos ir Danijos, iš kurių vieną įvykį jau pasirinkau, dar susitiks Japonija–Kamerūnas (17 val.) ir Italija–Paragvajus(21 val. 30 min.).

Rungtynės: Japonija – Kamerūnas. Pasirinktas įvykis: Kamerūnas laimės ir pirmą kėlinį, ir rungtynes (HT/FT – 2/2). „Unibet“ koeficientas 3,15, statymo suma – 30 Lt.

Nors viena Azijos komanda (Pietų Korėja) šiose planetos pirmenybėse jau nustebino, kai užtikrintai 2:0 sutvarkė buvusią Europos čempionę Graikiją, tikėtis kažko panašaus iš japonų nereikėtų – silpnesnė ne tik jų sudėtis, bet daug prastesni ir paskutiniai rezultatai.

Tiesa, Kamerūnas irgi nedemonstravo stebuklų per draugiškas rungtynes, bet vien tai, kad rungtynės vyks Afrikos žemyne, o komanda turi tokius puolėjus, kaip Samuelį Eto'o ir Pierre'ą Webo, neabejotinai daro juos šio mačo favoritais. Taigi tikiuosi, kad kamerūniečiai jau pirmajame kėlinyje pelnys įvartį ir išsaugos persvarą iki finalinio teisėjo švilpuko.

Rungtynės: Italija – Paragvajus. Pasirinktas įvykis: Italijos futbolininkai per rungtynes gaus daugiau nei 1,5 geltonos kortelės. „Unibet“ koeficientas 1,7, statymo suma – 40 Lt.

Kadangi šio susitikimo nugalėtoją prognozuoti – rizikinga, pasirinkau, kad italai per mačą gaus bent dvi geltonas korteles. Nors koeficientas ir ne kažin koks, bet tikimybė gana didelė. Juk niekam ne paslaptis, kad italai grindžia savo žaidimą gynyba, o jei jau paleidžia varžovus, stengiasi kuo greičiau ir kuo toliau nuo savo vartų juos stabdyti.

Neabejoju, kad Paragvajus nebus užsidaręs savo aikštės pusėje ir bandys įmušti vieną kitą įvartį, taigi Italijos saugams ir gynėjams nusimato sunkus vakaras. Rungtynių kaina – taip pat didelė, todėl jos turėtų būti pakankamai klampios, su daug pražangų. Turint omenyje, kad mačui teisėjaus arbitras iš Meksikos Benito Archundia, tikėtis bent poros geltonų kortelių iš italų – tikrai realu.