„Vėtros“ stadione baigėsi atidėto XIV-ojo turo „A lygos“ lyderių dvikova, kurioje Vilniaus „Vėtra“ su Panevėžio „Ekranu“ sužaidė be įvarčių 0:0 (0:0). Komandos pasidalijo po tašką ir aiškinimąsi, kas labiau vertas Lietuvos čempionato aukso, atidėjo kitiems turams.

Rungtynės Vilniuje patrauklumu žiūrovams nepasižymėjo. Teisėjas abiejų klubų futbolininkams leido žaisti kontaktinį futbolą, dvikovos dalyviai tai išnaudojo: „Vėtros“ žaidėjai šiose rungtynėse prasižengė 29 kartus, „Ekrano“ – 14. Šeimininkų futbolininkai geltona kortele buvo nubausti 4 kartus, panevėžiečiai – 2.

Mačas prasidėjo atsargiai, dėmesį komandos skyrė labiau gynybai, nei puolimui. Iš viso rungtynėse žiūrovai išvydo 17 smūgių į vartus. 8 kartus smūgiavo „Vėtros“ puolimo arsenalas, 9 kartus – ekraniečiai. Po 2 smūgius komandų puolėjai siuntė į vartų plotą, tačiau visus keturis kartus patikimai suveikė vartininkai ar gynėjai.

Pirmasis varžovų vartams pagrasino „Vėtros“ saugas N. Mašitševas, 6-tą minutę netrukdomas gynėjų galingai smūgiavęs į „Ekrano“ vartus. Svečių vartai sausi liko tik vartininko V. Černiausko dėka. 14 minutę pavojingu išpuoliu atsakė „Ekrano“ saugas D. Galkevičius, kurio į tolimąjį kampą smūgiuotą kamuolį tik pirštų galais lietė ir už galinės linijos nukreipė P. Valinčius. Pirmojo kėlinio pavojai tuo ir baigėsi.

Antroje rungtynių pusėje kiek aktyvesni atrodė svečiai, sukūrę keletą pavojingų epizodų: 54 rungtynių minutę po baudos smūgio prie „Vėtros“ vartų D. Gleveckas galva smūgiavo šalia šeimininkų vartų; 83 minutę po D. Matovičiaus perdavimo S. Pogrebanas, nestabdydamas kamuolio, ore smūgiavo stipriai ir ... beveik tiksliai.

Po 3 minučių baudos smūgiu prie „Vėtros“ vartų D. Bička pasiuntė kamuolį į vilniečių baudos aikštelę, čia netrukdomas galva smūgiavo V. Trakys. Kamuolys, deja, vėl skriejo pro šalį. Į tris „Ekrano“ išpuolius „Vėtra“ atsakė vienu. 64 rungtynių minutę po kampinio prie „Ekrano“ vartų  A. Jankauskas galva smūgiavo į vartus, nuo įvarčio „Ekraną“ išgelbėjo puolėjas E. Varnas, išmušęs kamuolį nuo vartų linijos.

Atkeltos rungtynės baigėsi 0:0. Po jų Vilniaus „Vėtra“ (47 tšk.) trimis taškais liko atitolusi nuo antroje „A lygos“ vietoje likusio Panevėžio „Ekrano“ (44 tšk.). Trečioje žengia rungtynėmis daugiau sužaidusi Marijampolės „Sūduva“ (41 tšk.).