Panevėžio „Ekranas“ pirmajame UEFA Europos lygios trečiojo kvalifikacinio etapo mače namie 1-0 nugalėjo Tel Avivo „Hapoel“ ir įgijo pranašumą kovoje dėl kelialapio į pagrindinį turnyro etapą - grupių varžybas.

Lietuvos čempionas gali tapti pirmuoju šalies klubu, pasiekiančiu šį etapą. Tam tikslui pasiekti pakaks po savaitės, rugpjūčio 25 dieną, atsakomosiose rungtynėse Tel Avive nepatirti pralaimėjimo arba nusileisti varžovams vieno įvarčio persvara patiems įmušant bent vieną įvartį.

„Ekranui“ pergalę savų žiūrovų akivaizdoje lėmė gynėjo Manto Samusiovo įvartis, pelnytas galva po kampinio.

Po vangaus pirmojo kėlinio vienuolikės atsigavo ir po pertraukos surezgė gerokai daugiau pavojingų etapų. „Hapoel“ ne sykį galėjo pasiųsti kamuolį į šeimininkų vartus, ypač po praleisto įvarčio, bet mūsų šalies komandai šypsojosi sėkmė. Iš pradžių Toto Tamuzas iš arti pataikė į virpstą, vėliau galva šovė pro šalį, o galiausiai svečių puolėjas po grubios gynėjų klaidos pasiuntė kamuolį greta virpsto.