Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
1 komentaras, neskaitant mano.

Kodėl Lietuvos žmonės (people) nesidomi tokiais svarbiais čia dėstomais dalykais?
Paslaptis.

Tada Autoriaus dar paklausiu: kokią įtaką mokesčiai turi verslumui arba tiksliau verslumo LYGIUI ? To pasekoje ekonominiam augimui?

Straipsniai? Kiti šaltiniai, pvz savi tyrimai?

Verslumo lygis - tai kas? Įmonių skaičius 1000 gyventojų?
Ar Naujų įmonių skaičius 1000 gyventojų (darbuotojų)?

Kur statistika? Čia gi plikas straipsniukas.
Kokie tie "originaliai verslių žmonių " (enterprising people?) sugebėjimai?
Kuo jie skiriasi nuo daugumos "verslo žmonių" (business people)?

Sąvokas paėmiau iš citatos:
"Lietuvos vyriausybė, manau, mielai, atiduotų tvarkyti visus kalėjimus privačiai bendrovei, kuri tai atliktų su gerokai mažesnėmis sąnaudomis – jei tik nežinotų mūsų darbuotojų ir mūsų verslo žmonių darbo kultūros, mums būdingos embriono lygio pagarbos įstatymui ir, taigi, mūsų sėkmingai praslystančių kur reikia originaliai verslių žmonių sugebėjimų dar ne tokias vyriausybes maustyti kaip paskutinius kvailelius".

Iš konteksto seka, čia Lietuvos "versliam žmogui" priskirtas ypatingai neigiamo veikėjo požymis. Originalus blogietis. Šešėlinės ekonomikos agentas. Su jam "būdinga embriono lygio pagarba įstatymui"?

Tai geras verslumas ar blogas Lietuvoje?
Geras verslus žmogus Lietuvoje ar blogas?



Kodėl Lietuva yra "nenormali visuomenė"?
1.
2.
3.
...

Ačiū.


-----------
citata: """Lygiai taip pat nuteikia kai kuriuos komentatorius žinia apie galimą progresinių mokesčių atsiradimą. Nors jie patys žino, kad tai tėra normalesnis apmokestinimo būdas. Normalioje visuomenėje.


Siuo metu tik labai retas darbuotojas galetu tiksliai pasakyti kiek jis netiesiogiai (per darbdavi) sumoka GPMo ir kt. mokesciu. Butu galima pradeti reforma nuo to, kad kiekvienas darbuotojas pats moketu visus dabar darbdavio mokamus mokescius t.y. GPMa, SODRAa, imokas i Garantini fonda, nes tai yra darbuotojo, o ne darbdavio mokesciai. Tada GPMo dydi reiketu derinti su visuomene, o ne isskirtinai su darbdaviais. Tokiu budu kiekvienas darbuotojas galetu realiai ivertinti savo tikras pajamas, nuo kuriu pats sumokedamas mokescius, aiskiai matytu ir, kas svarbiausia, pajaustu savo bendra mokestini indeli. Atitinkamai, darbuotojas automatiskai taptu pilietiskesnis, besiaiskindamas ir kurgi yra leidziami jo sunkiai uzdirbti ir mokesciu pavidalu valstybei sumoketi pinigai...

REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų