52
Edgaras Ulanovas  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgirio“ klubas apmaudžiai pralaimėjo dramą namuose prieš Vilerbano „Asvel“. Pirmąją pergalę sezone prancūzai pasiekė rezultatu 91:88.

52

Po šių rungtynių komandos kapitonas Edgaras Ulanovas įvardijo pagrindinę pralaimėjimo priežastį, kuri lydėjo visų rungtynių metu.

Kas nepavyko 4 kėlinyje, kuriame varžovai perlaužė iniciatyvą?

Nemanau, kad reikia kalbėti tik apie 4 kėlinį. Visas rungtynes gynyba šlubavo. Jie turi naują trenerį, kuris yra labai emocingas. Suteikia daug laisvės, improvizuoja, komanda orientuota į puolimą. Susikūrėme daug gerų metimų ir situacijų. Bet gynyba kišo koją visas rungtynes. Viską per lengvai davėme jiems sumesti. Jau per ilgąją pertrauką ne kokios nuotaikos buvo rūbinėje. Gynyboje labai prastai žaidėme.

Tris kėlinius surinkote 80 taškų, o paskutiniame vos 8. Kuo varžovų gynyba nustebino?

Nenustebino, turėjome metimus. Gale tik smulkmenos nulėmė, kur pražangą ne laiku padarėme, nesportinė nelaiku. Galėjome kažkur būti ir agresyvesni. Daugiau prasiveržimų naudoti. Mes pasikliovėme tolimais metimais. Tas buvo prastai, kad nejudėjo gerai kamuolys. Žiūrėdavome į vieną žaidėją, kuris bando priimti sprendimus. Žinote, vieną dieną gali pasisekti, bet šiandien tos smulkmenos buvo ne mūsų pusėje.

Kas konkrečiai neveikė gynyboje?

Y. Fallas per lengvai pirmoje pusėje jautėsi. Kiek mes jį patys baudėme puolime, tiek jis puldamas viską atlošdavo. Gynyba prieš jį nesuveikė šiandien. Pikenrolų gynyba silpnoje pusėje, rankų aktyvumas, numušimas kamuolio. Per lengvai leidome jiems judinti kamuolį. Jie turi daug patyrusių žaidėjų, jeigu jiems leisi žaisti laisvai, tai susirinks taškus.