Penktadienį Salvadore vykusiose moterų dviračių lenktynėse "Grand Prix el Salvador" Lietuvos čempionė Inga Čilvinaitė ("Pasta Zara-Cogeas") užėmė dešimtąją vietą ir pelnė šešis pasaulio reitingo taškus.

Nugalėjo italė Simonė Valseki (Simone Valsecchi, "Be Pink"). Ji 93,2 km nuvažiavo per 2 val. 40 min. 42 sek. I. Čilvinaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 30 sek.

Milda Jankauskaitė (Lietuvos rinktinė, +1.57) užėmė 15-ąją, Edita Janeliūnaitė ("Pasta Zara-Cogeas", +1.57) - 17-ąją, Kristina Norvaišaitė (Lietuvos rinktinė, +1.57) - 23-iąją, Agnė Šilinytė ("Pasta Zara-Cogeas", +2.06) - 24-ąją, Silvija Latožaitė (Lietuvos rinktinė, +2.18) - 25-ąją, Eglė Poškaitė (Lietuvos rinktinė, +3.54) - 33-iąją, o Jurgita Kubiliūnaitė (Lietuvos rinktinė, +11.14) - 37-ąją vietas.