Majamio „Heat“ ekipa sėkmingai pradėjo Rytų konferencijos pusfinalio etapą, įveikdama be Joelio Embiido žaidusią Filadelfijos „76ers“.

„Heat“ klubas varžovus namie įveikė 106:92 (30:22, 20:29, 30:21, 26:20) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

J. Embiidas rungtynes praleido dėl traumos – tikimasi, kad centras sugrįš trečiose serijos rungtynėse.

„Heat“ jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą, o antrojo viduryje pirmavo 37:24. Vis tik per likusį laiką šeimininkai suklydo keturis kartus, pataikė vos vieną metimą, o spurtą 15:4 surengusi „76ers“ po Jameso Hardeno metimo išsiveržė į priekį 51:50.

Po pertraukos svečiai startavo susikraudami penkių taškų pranašumą, bet galiausiai viską nulėmė dvi „Heat“ atkarpos.

Po Bamo Adebayo dvitaškio „Heat“ susigrąžino pranašumą (62:61), o tada surengė du spurtus, į kuriuos „76ers“ jau neturėjo, ką atsakyti. Dešimt taškų be atsako trečiajame ir 13:2 atkarpa ketvirtojo kėlinio pradžioje nutolino „Heat“ nepavejamai – 98:77.

Nugalėtojams Tyleris Herro pelnė 25 taškus – tai antras geriausias gynėjo pasirodymas atkrintamosiose per karjerą. Gynėjas prieš mačą turėjo sveikatos problemų, todėl į areną atvyko likus 10 valandų iki rungtynių, kad tinkamai apšiltų ir išsimestų pakankamai metimų ritmo susigrąžinimui.

„Heat“: T. Herro 25 (7 rez. perd.), B. Adebayo 24 (12 atk. kam.), J. Butleris 15, P.J. Tuckeris ir G.Vincentas po 10.

„76ers“: T. Harris 27, T. Maxey 19, J. Hardenas 16 (9 atk. kam.), F. Korkmazas 9.