Trečią iš eilės pergalę Eurolygoje įsirašė dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (3/2), kuri namie 78:66 (21:20, 17:15, 22:11, 18:20) įveikė „Monaco“ (2/3) su Donatu Motiejūnu.

Jeigu baskai džiaugiasi pergalių serija, tai „Monaco“ krepšininkai rieda priešinga kryptimi – po sėkmingo sezono starto patyrė trečią nesėkmę iš eilės.

Lygi kova šiame susitikime vyko du kėlinius, po kurių baskai turėjo tik trijų taškų pranašumą. Viskas pasikeitė po pertraukos – „Baskonia“ puikiai pradėjo trečią ketvirtį, galiausiai jį laimėjo dvigubai 22:11 ir visiškai perėmė kontrolę.

R. Giedraičio žaidimo epizodus žiūrėkite:

Ketvirtame kėlinyje pradėję keistis ginamaisiais ir gynyboje žaisti daug fiziškiau „Monaco“ buvo priartėjusi iki šešių taškų, bet netaiklūs metimai ir prasti sprendimai puolime neleido įnešti dar daugiau intrigos.

Pralaimėjusiems Donatas Motiejūnas per 20 minučių pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus. Visus taškus centras pelnė per pirmą mačo pusę.

Baskams Rokas Giedraitis per 33 minutes surinko taip pat 10 taškų (1/3 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 5 atkovotus kamuolius, du rezultatyvius perdavimus, bet suklydo triskart ir tenkinosi 11 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 19 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit., 0/2 trit.), 11 atkovotų kamuolių, dviem rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu ir 10 naudingumo balų.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 20 (6/7 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 30 n.b.), Landry Nnoko 14 (7 atk. kam.), Stevenas Enochas ir Jaysonas Grangeris po 12, Rokas Giedraitis 10.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 18 (5/11 dvit., 1/9 trit.), Danilo Andjusičius 15, Jerry Boutsiele 11 (10 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 10.