Dvidešimtuoju sezono dvigubu dubliu - pelnė 16 taškų bei po krepšiais atkovojo 11 kamuolių - pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, o lietuvio Klivlendo "Cavaliers" klubas sekmadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono mače svečiuose 98:95 (24:26, 25:14, 20:31, 29:24) nugalėjo Los Andželo "Lakers" krepšininkus.

Be to, Lietuvos krepšininkas atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei, likus žaisti 6 minutes ir 14 sekundžių, už 6 asmenines pražangas buvo palikti aikštelę.

Per daugiau nei 29 žaidimo minutes (29:17) Ž. Ilgauskas pataikė 6 dvitaškius iš 15 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

Prie dvyliktosios "Cavaliers" pergalės per 15 paskutiniųjų mačų lygoje solidžiausiai prisidėjo LeBronas Jamesas - 41 taškas, 9 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai bei 4 rezultatyvūs perdavimai.

Kaip ir Ž. Ilgauskas, 16 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Larry Hughesas, 10 - Danielis Gibsonas.

"Lakers" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kobe Bryantas (33 taškai ir 12 sugriebtų kamuolių), Lamaras Odomas (14 tšk.), Luke`as Waltonas bei Aleksandras Vujaničius (po 9 taškus).

Po šios pergalės praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" (24 pergalės ir 19 pralaimėjimų) krepšininkai penktąją vietą konferencijoje dalijasi su Toronto "Raptors" komanda, o "Lakers" (27/15) klubas Vakarų konferencijoje yra šeštas.