Vilniaus „Wolves” (4/9) Europos taurėje patyrė šeštąjį pralaimėjimą iš eilės. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai Belgrade vykusiose rungtynėse 80:88 neatsilaikė prieš Tel Avivo  „Hapoel” (11/2) krepšininkus. Skaičiuojant LKL ir KMT turnyrus, „Wolves” klubui tai buvo jau devintasis pralaimėjimas iš eilės.

Tai buvo nukeltos rungtynės, turėjusios įvykti dar spalio pradžioje. Prasidėjus karo veiksmams Izraelyje, rungtynių vieta buvo perkelta į Belgradą.

Paskutinį kartą Europos taurėje „Vilkai” laimėjo lapkričio 21 d., o vietinėse pirmenybėse laimėjo gruodžio 3 d.

Reguliariajame Europos taurės sezone „Vilkams“ liko sužaisti 5 rungtynes.

„Wolves“ pelnė pirmuosius 5 mačo taškus, bet Izraelio klubas į tai netrukus atsakė 8 taškais be atsako. Po šios atkarpos K.Kemzūros auklėtiniai visą kėlinį buvo besivejančių vaidmenyje ir po 10 minučių atsiliko 18:26.

Antrąjį kėlinį Lietuvos ekipa pradėjo dviemis rezultatyviai išpuoliais ir skirtumas sumenko perpus (22:26). Atkarpa 7-0 netrukus „Vilkams“ padėjo atstatyti pusiausvyrą rungtynėse (35:35). Tiesa, tik trumpam. Čia pat nominalūs aikštės šeimininkai ėmė tolti (38:42). Vilniaus klubas rezultatyviai užbaigė ketvirtį ir į pertrauką išėjo su 3 taškų deficitu – 44:47.

Trečiojo kėlinio starte „Wolves“ po tritaškio išlygino rezultatą (47:47). Visgi, čia pat sekė oponentų atkarpa 9-0 ir šie nurūko į priekį (49:58), o dar keturi taškai be atsako leido grąžinti ir dviženklį pranašumą Izraelio ekipai (57:70).

Prieš lemiamą kėlinį vilniečiai pagerino savo pozicijas, kai pelnė dvitaškį su pražanga – 60:70.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 20 (5/10 dvit., 2/8 trit., 4/4 baud., 5 kld.), Christianas Mekowulu 16, Vaidas Kariniauskas, Tre'Shawnas Thurmanas (0/5 trit.) ir Jeffery Tayloras (9 atk. kam.) po 10, Kristupas Žemaitis (5 rez. perd.) ir Djordje Gagičius po 6.

„Hapoel“: Kyle'as Alexanderis 22 (8/9 dvit., 6/8 baud., 13 atk. kam., 3 blk., 37 n. b.), Johnas Hollandas ir Tomeras Ginatas po 17, Baras Timoras 12 (7 rez. perd.), Xavieras Munfordas 9 (0/5 trit., 8 rez. peerd.), Idanas Zalmansonas 8.