Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 27-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Martinas Odegaardas 28-ąją minute tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Christianas Eriksenas 33-ąją minute atliko smūgį iš tolimesnės dsitancijos, tačiau kamuolį blokavo varžovas.

M.Rashfordas 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Gabrielis Martinelli 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų.

Bukayo Saka 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau „Man Utd“ vartininkas Andre Onana meistriškai atrėmė kamuolį.

Reidą į baudos aikštelę atlikęs Rasmusas Hojlundas 87-ąją minutę krito baudos aikštelėje ir svečių rengta ataka nutrūko.

Alejandro Garnacho 89-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Declanas Rice’as 96-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Gabrielis Jesusas 101-ąją minutę surengtos greitos atakos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino šeimininkų pergalę 3:1.