0

Savaitgalį Londone vyksta kasmetinis draugiškas "Emirates" turnyras, kuriame dalyvauja keturios komandos. Šį kartą turnyro šeimininkai "Arsenal" į turnyrą pakvietė "Monaco", "Valencia" bei "Benfica" klubus.

Anksčiau vykusiame mače tarp "Valencia" ir "Monaco" klubų buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 2 - 2. Po įvartį į savus vartus mušė Ricardo Carvalho ("Monaco") ir Rubenas Vezo ("Valencia"), o Paco Alcacero ir Lucaso Ocamposo smūgiai skrodė varžovų vartų tinklą. Šiame mače pasirodė ir ilgą laiką traumą gydęsis Radamelis Falcao.

Vėliau vykusiame mače turnyro šeimininkai susitiko su Lisabonos "Benfica". Rungtynių baigtis jau buvo aiški pirmajame kėlinyje, kai tris įvarčius įmušė Yaya Sanogo ir vieną pridėjo Joelis Campbellas. Antrajame kėlinyj dar sykį pasižymėjo Y.Sanogo, o paguodos įvartį į Damiano Martinezo vartus galva pasiuntė Nicolas Gaitanas.

Taip pat antrojoje rungtynių dalyje į aikštę išbėgo ir šiltai sutiktas buvo komandos naujokas Alexis Sanchezas.

Sekmadienį "Arsenal" ekipa išmėgins jėgas su "Monaco", o "Valencia" susitiks su "Benfica" futbolininkais.

"Arsenal" 5 - 1 "Benfica"

26' [1 - 0] Y.Sanogo

40' [2 - 0] J.Campbell

44' [3 - 0] Y.Sanogo

45' [4 - 0] Y.Sanogo

49' [5 - 0] Y.Sanogo

62' [5 - 1] N.Gaitan

"Valencia" 2 - 2 "Monaco"

30' [0 - 1] R.Vezo (į savus vartus)

37' [1 - 1] R.Carvalho (į savus vartus)

69' [2 - 1] P.Alcacer