Trečiadienio vakarą Europos stadionuose paaiškėjo dar dvi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyvės.

Neįtikėtina drama užfiksuota Paryžiuje, kur vietos „Saint Germain“ 1 – 3 pralaimėjo į kitą etapą patekusiems Mančesterio „United“ futbolininkams.

Pačioje dvikovos pabaigoje rungtynių arbitras iš Slovėnijos po VAR sistemos peržiūros skyrė 11 m baudinį į PSG vartus.

Marcusas Rashfordas neklydo, bei užbaigė Paryžiaus klubo sezoną Čempionų lygoje.

Nugalėtojams du įvarčius mušė dar jau antrąją dvikovos minutę pasižymėjęs Romelu Lukaku.

Tuo metu PSG vienintelį įvartį mušė rezultatą lyginęs Juan Bernat.

Kitame aštuntfinalio mače Portugalijoje prireikę pratęsimo, po kurio triumfavo FC „Porto.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi Portugalijos klubo pergale 2 – 1 prieš AS „Roma“.

Antroje pratęsimo pabaigoje lemtingą įvartį nuo 11 m. žymos mušęs Alexes Tellesas išvedė FC „Porto“ (3 – 1) į ketvirtfinalį.

Kaip ir Paryžiuje, baudinys buvo paskirtas po VAR peržiūros.

PSG -  „Manchester United“ 1 – 3

Pirmąją šių ekipų akistatą Mančesteryje 2 – 0 laimėjo Paryžiaus klubas.

Norėdami be pratęsimo patekti sekantį etapą „Man Utd“ privalo mušti bent tris įvarčius, bei švęsti pergalę dviejų įvarčių skirtumu.

Tuo metu PSG tenkina pergalė, lygiosios ir pralaimėjimas vienu įvarčiu.

2 min. Svečiai iš Mančesterio nieko nelaukę griebė jautį už ragų. Jau antrąją dvikovos minutę Romelu Lukaku vedė į priekį „Man Utd“ (0 – 1).

12 min. PSG lygina rezultatą. Kylianas Mbappe atliko juvelyrinį perdavimą Juan Bernat, kuriam beliko iš poros metrų atstumo pasiųsti kamuolį į varžovų vartus (1 – 1).

30 min. Nedovanotina stadiono šeimininkų vartininko Gianluigi Buffonas klaida pasinaudojęs R. Lukaku gražino persvarą „United“ (1 – 2).

34 min. Pirmoji geltona kortelė – įspėtas PSG saugas Angelis Di Maria.

75 min. Geltona kortele įspėtas PSG futbolininkas Leandro Daniel Paredes.

90+4 min. Po VAR sistemos peržiūros arbitras skyrė 11 m. baudinį į PSG vartus. Jį realizavo M. Rashfordas, bei po dramatiškos kovos išvedė „Man Utd“ į ketvirtfinalį (1 – 3).

FC „Porto“ - AS „Roma“ 3 – 1

Pirmoji klubų dvikova Romoje baigėsi stadiono šeimininkų pergale 2 – 1.

Norėdami patekti į ketvirtfinalį be pratęsimo FC „Porto“ privalo laimėti 1 – 0 arba dviejų įvarčių skirtumu.

15 min. Rungtynių teisėjas įspėja „Roma“ saugas Nicolo Zaniolo.

18 min. Baudžiami ir stadiono šeimininkai. Geltoną kortelę prieš savo akis išvydo meksikietis Hectoras Herrera.

26 min. Brazilas Tiquinho Soares išveda FC „Porto“ į priekį. Portugalų klubui tokio rezultato užtenka patekti į ketvirtfinalį (1 – 0).

37 min. Diego Perotti griaunamas varžovų baudos aikštelėje. Daniele De Rossi muša 11 m baudinį. Lygiosios yra palankus rezultatas AS „Roma“ (1 – 1).

53 min. FC „Porto“ – vėl priekyje! Puolėjas Moussa Marega pelno įvartį ir lyginą bendrą aštuntfinalio poros rezultatą (2 – 1).

90 min. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi, bus žaidžiamas pratęsimas.

117 min. Po VAR sistemos peržiūros skiriamas 11 m baudinys į „Roma“ vartus. Brazilas Alex Telles smūgiuoja nepriekaištingai (3-1) ir siunčia FC „Porto“ į ketvirtfinalį.