Pasaulio taurei besiruošianti Lietuvos rinktinė sausakimšoje „Avia Solutions Group“ arenoje patyrė dramatišką pralaimėjimą prieš Prancūzijos rinktinę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai po gražios kovos Vilniuje 70:76 (29:25, 10:14, 17:19, 14:18) nusileido varžovams, o artimiausias kontrolines rungtynes žais pirmadienį prieš Suomijos rinktinę.

Pirmasis kėlinys lietuviams klostėsi nuostabiai – vien Eimantas Bendžius pataikė tris tritaškius, savo tolimus metimus pataikė Mindaugas Kuzminskas ir Jonas Valančiūnas.

Po Igno Brazdeikio dėjimo Lietuva pirmavo 24:15.

Vis tik panašaus tempo išlaikyti nepavyko. Po pirmojo kėlinio Lietuva pirmavo 29:25, o po antrojo švieslentėje degė lygus rezultatas – 39:39.

Prancūzija iniciatyvą perėmė antroje mačo pusėje. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 58:56.

Ketvirtajame kėlinyje Prancūzija padidino savo atotrūkį iki dviženklės ribos. Lietuviai sugebėjo sumažinti skirtumą – po E. Bendžiaus tritaškio likus mažiau nei 2 min. skirtumas ištirpo iki 4 taškų.

Vis tik galutinai varžovų pasivyti nepavyko.

Rezultatyviausiai šiame mače žaidė 21 tašką pelnęs Eimantas Bendžius. Jis pataikė net 6 iš 9 tritaškių.

Jonas Valančiūnas pelnė 12 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. Ignas Brazdeikis pridėjo 9, Donatas Motiejūnas – 7 taškus.

Prancūzijai Gershonas Yabusele pelnė 19 taškų. Frankas Ntilikina pridėjo 13, Rudy Gobertas – 12.

Pasaulio taurės čempionatas įvyks Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje rugpjūčio 25 – rugsėjo 10 dienomis. Kaip įprasta, svarbiausias FIBA Pasaulio taurės rungtynes rodys TV3 kanalas, o visus čempionato susitikimus galės pamatyti „Go3“ televizijos žiūrovai

Po pirmadienio rungtynių su suomiais, lietuviai likusias paskutines kontrolines kovas pratęs išvykoje. Rugpjūčio 19-ąją rinktinė susitiks su Puerto Riko, o rugpjūčio 22-ąją – su Latvijos krepšininkais.

Rungtynių vaizdo įrašą stebėkite šios naujienos viršuje.

fizrukui su galva. Uzsispyres laiko aikstej kariniauska. Nenori , kad Lietuva laimetu, nors tu ka.
metai iš metų nusirito visiškai rinktinė...