Dramatišką pergalę Europos čempionato C grupėje pasiekė Ukraina (2/0), kuri 74:73 (15:21, 18:14, 23:26, 18:12) palaužė Estijos (0/2) rinktinę.

Estijos rinktinė pradėjo mačą spurtu 10:0 ir nors ukrainiečiai greitai atsakė tuo pačiu (11:11), iniciatyvą vėl ėmė pirmoji rinktinė.

Persvara tapo dviženkle (25:15), o Ukraina nors ir artėjo, bet rezultato niekaip nepersvėrė.

Likus minutei iki trečio kėlinio pabaigos Ukraina kvėpavo į nugaras estams (56:59), tuo tarpu du Iljos Sydorovo metimai lygino rezultatą – 61:61.

Janari Joesaaras ir Maikas-Kalevas Korsaras vėl grąžino persvarą estams (66:61), bet likus pusantros minutės Ukraina išlaikė šansus – 72:73.

I. Sydorovas vėl ėmėsi iniciatyvos ir išvedė priekin Ukrainą (74:73), o minutės pertraukėlė estų nebeišgelbėjo. 7 sekundės prabėgo ir pergalę pasiekė Ukraina.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Sviatoslavas Michailiukas, 12 – Volodimiras Herunas, 11 – Ilja Sydorovas, po 10 – Ivanas Tkačenka (5 atk. kam.) ir Šiauliuose praeitą sezoną rungtyniavęs Issufas Sanonas.

Estijai 17 taškų pridėjo Maikas-Kalevas Kotsaras (9 atk. kam.), 11 – Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ naujokas Kristianas Kullamae (4/11 metimų), 10 – Henri Drellas, po 9 – Vilniaus „Ryte“ žaidęs Kristjanas Kitsingas, buvęs žalgirietis Kerras Kriisa (8 rez. perd.) ir Sanderis Raieste.