Antras pusfinalio serijos rungtynes iš eilės pratęsime pralaimėjusi Elektrėnų „Energija“ dar turi galimybę sukurti stebuklą. Baltarusijos aukščiausios lygos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių lietuviai jau nusileidžia 0:3 reguliariojo čempionato absoliutiems nugalėtojams Soligorsko „Šakhtior“ ledo ritulininkams.

Trečiąsias rungtynes savo aikštėje žaidę elektrėniškiai pirmavo vienu įvarčiu iki paskutiniojo kėlinio penkioliktos minutės, kai žaidžiant daugumoje varžovai išlygino rezultatą. Pratęsime, žaidžiant mažumoje trys prieš keturis, vėl savo šansą išnaudojo svečiai. Beje, visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti turint kiekybinę persvarą komandoms. Galutinis rezultatas 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1).

„Aš esu įsitikinęs, kad mes jau turėjome pirmauti šioje serijoje, bet gripas Deivido Kazlausko, Mindaugo Kiero, trauma Tomo Vyšniausko mus labai įtakojo, tiesiog trūkstą jėgos. Kaip antras rungtynes išvykoje taip ir trečiąsias namuose mes buvome geresni ilgesnį laiko tarpą, tačiau nesėkmingai sužaisti kai kurie momentai, visiškai nereikalingos pražangos vidurinėje zonoje ar puolime, neišnaudota kiekybinė persvara penki prieš tris pakišo mums koją. Esu patyręs, kai komanda laimi seriją atsilikinėdama tokiu skirtumu, todėl šiandien vėl kabinsimės iš paskutiniųjų“ – taip apibendrino praėjusias rungtynes Berndas Haake.

Įvarčius „Energijai“ pelnė Rolandas Aliukonis (perd. Justinas Vėželis ir Povilas Verenis) ir Povilas Verenis (perd. Justinas Vėželis ir Dovydas Kulevičius. Vartus saugojo Donatas Žukovas.

Ketvirtosios Baltarusijos aukščiausios lygos pusfinalio serijos rungtynės tarp Elektrėnų „Energijos“ ir Soligorsko „Šakhtior“ įvyks antradienį Elektrėnų ledo rūmuose nuo 18.30 val.