Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos mūšyje šeštadienį svečiuose 3:2 palaužė „Manchester City“ futbolininkus.

Iki šio mačo „Man City“ Anglijoje nebuvo pralaimėję net 15 rungtynių iš eilės.

Dejanas Kulusevskis 4-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Ilkay’us Gundoganas 33-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išlygino rezultatą 1:1.

Harry Kane‘as 59-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir vėl persvėrė rezultatą „Tottenham“ ekipos naudai 2:1. Riyadas Mahrezas 92-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl atstatė pusiausvyrą 2:2.

Tačiau H. Kane‘as 95-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Tottenham“ dramatišką pergalę 3:2.

Nepaisant nesėkmės „Man City“ su 63 taškais vis dar lieka pirmoje turnyro lentelės vietoje, o „Tottenham“ su 39 taškais yra septinti.