Šanso NBA lygoje sulaukė Donatas Motiejūnas. Jis žaidė daug ir naudingai, bet jo Naujojo Orleano „Pelicans“ svečiuose 96:108 pralaimėjo Los Andželo „Lakers“.

Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2 (4 minutė). „Pelicans“ atsitiesė ir keliskart pirmavo. Svečiai buvo priekyje 11:10, 14:12, 19:13, 21:15, o po pirmųjų D. Motiejūno taškų – 25:19 (11 min.).

Vis dėlto, pirmąjį kėlinį laimėjo „Lakers“ – 26:25. Šeimininkai pirmavo ir didžiąją antrojo ketvirčio dalį.

Los Andželo komandos pranašumas trečiajame kėlinyje tapo dviženkliu – 63:53 (25 min.). „Lakers“ užtikrintą persvarą išlaikė ir likusią rungtynių dalį.

Šeimininkai perėmė 15 kamuolių, svečiai – penkis.

„Pelicans“ žaidė be ryškiausių savo žvaigždžių – Anthony Davio ir DeMarcuso Cousinso.

Taigi šanso sulaukė kiti aukštaūgiai. Tarp jų – lietuvis D. Motiejūnas. Jis žaidė 24 minutes, per kurias pelnė aštuonis taškus, pataikęs du metimus iš septynių, visas keturias baudas. Puolėjas atkovojo keturis kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Metta Worldas Peace’as 18 (7/17 metimų), Brandonas Ingramas 15 (6/16 met., 6 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti kamuoliai), Jordanas Clarksonas 15 (5/8 met.), Davidas Nwaba 14 (6/8 met.), Julius Randle’as 11 (5 atk. kam.), Thomas Robinsonas 10 (5 atk. kam.).

„Pelicans“: Cheickas Diallo 19 (9/10 met., 11 atk. kam.), Alexis Alinca 14 (5/8 met., 8 atk. kam.), Jrue Holiday 14 (6/9 met., 7 rez. perd.), Jordanas Crawfordas 11 (5/13 met., 7 rez. perd.), Dante Cunninghamas 10.

„Pelicans“ (33 pergalės / 48 pralaimėjimai) užima 10-ąją Vakarų konferencijos poziciją, „Lakers“ (26/55) – 14-ąją. Los Andželo komandos pozicija nebesikeis.