jordanas clarksonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jordanas clarksonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jordanas clarksonas“.

Ypatingu rekordu pažymėtose rungtynėse – drama ir šeimininkų pralaimėjimas

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Dominikos Respublikos (1/0) rinktinė. Nestoro Garcia auklėtiniai A grupės rungtynėse Maniloje 87:81 (22:18, 20:24, 24:22, 21:17) įveikė Filipinų (0/1) komandą. Jau pirmąją turnyro dieną yra pagerintas 1994 metais užfiksuotas lankomumo rekordas – 32616 žiūrovų. Skelbiama, kad rungtynes tarp šeimininkų Filipinų ir Dominikos Respublikos stebėjo 38115 sirgalių.
2023-08-25

Ryškiausios pasaulio čempionato žvaigždės: patyrę NBA galiūnai ir debiutai rinktinėse

Kol krepšinio sirgaliai skaičiuoja paskutines valandas iki 2023 m. pasaulio vyrų krepšinio čempionato, nacionalinės komandos pluša aikštėse, kad atėjus čempionato dienai būtų kuo geresnės formos. Artėjant didžiausiam metų krepšinio renginiui portalas tv3.lt kviečia susipažinti su didžiausiomis pasaulio krepšinio žvaigždėmis, kurias  išvysime pasaulio čempionato metu.
2023-08-24

Puikios žinios Filipinams: su rinktine pasaulio čempionate žais ryškiausia šalies NBA žvaigždė

Filipinų krepšinio federacija patvirtino, jog prie šalies rinktinės artėjančiame pasaulio čempionate prisijungs Jordanas Clarksonas. 31 metų 191 cm ūgio gynėjas yra gimęs JAV, tačiau jo motina yra filipinietė, tad J. Clarksonas turi ir šios valstybės pasą. Krepšininkas yra didžiausia Filipinų žvaigždė NBA. Primename, jog dar 2021 m. J. Clarksonas laimėjo NBA „Šeštojo žaidėjo“ apdovanojimą.
2023-07-17

Karaliaus trigubas dublis pergalės neatnešė

Karaliumi vadinamas LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, bet to pergalei buvo maža – Klivlando „Cavaliers“ šiąnakt NBA rungtynėse namie 117:126 (31:37, 31:36, 35:30, 20:23) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkams. Svečiai atitrūko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklę persvarą – 31:21. Nors „Cavaliers“ priartėjo, „Nuggets“ antrajame ketvirtyje vėl pabėgo – 71:57. Šeimininkai nepasidavė ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.
2018-03-04

Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį

NBA lygoje Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį, tačiau „Indiana Pacers“ (24-22) pralaimėjo Los Andžele. Vietos „Lakers“ (16-29) šventė pergalę 99:86 (18:25, 29:14, 27:27, 25:20). D. Sabonis per 35 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių (3 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo du metimus ir dukart prasižengė. „Pacers“ šiose rungtynėse suklydo devynis kartus („Lakers“ – 14), bet pataikė du tolimus metimus iš 25 (8 proc.
2018-01-20

Legendinių komandų akistatoje – „Lakers“ pergalė

Šiąnakt sužaistos vienintelės NBA rungtynės. Jose Los Andželo „Lakers“ savo aikštėje 103:94 (23:27, 19:29, 30:19, 31:19) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus.
2017-11-22

Donatas Motiejūnas žaidė daug ir naudingai

Šanso NBA lygoje sulaukė Donatas Motiejūnas. Jis žaidė daug ir naudingai, bet jo Naujojo Orleano „Pelicans“ svečiuose 96:108 pralaimėjo Los Andželo „Lakers“. Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2 (4 minutė). „Pelicans“ atsitiesė ir keliskart pirmavo. Svečiai buvo priekyje 11:10, 14:12, 19:13, 21:15, o po pirmųjų D. Motiejūno taškų – 25:19 (11 min.). Vis dėlto, pirmąjį kėlinį laimėjo „Lakers“ – 26:25. Šeimininkai pirmavo ir didžiąją antrojo ketvirčio dalį.
2017-04-12

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...
2017-04-10

„Suns“ talentas surinko 70 taškų

Finikso „Suns“ talentas Devinas Bookeris Bostone pelnė 70 taškų ir tapo jaunesniu tiek per vienas rungtynes sumetusiu NBA žaidėju. 20-mečio rekordo buvo maža – svečiai 120:130 pralaimėjo vietos „Celtics“. D. Bookeris aikštėje praleido 45 minutes. Krepšininkas atkovojo aštuonis kamuolius, atliko šešis rezultatyvius perdavimus. 198 centimetrų ūgio sportininkas iš žaidimo pataikė 21 metimą, atakavo 40 kartų.