Donatas Motiejūnas grįžo į aikštelę

Daugiau kaip po 8 mėnesių nugaros traumos reabilitacijos, lietuvis Donatas Motiejūnas vėl aikštelė vilki „Houston Rockets“ marškinėlius.

25-erių krepšininkas netinginiavo aikštelėje ir kartu su komanda šventė pergalė prieš „Sacramento Kings“ 120:113 (29:16, 23:34, 32:35, 36:28).

Donatas Motiejūnas aikštelėje pasirodė jau pirmojo kėlinio viduryje, tačiau per rungtynes taškų nepelnė.

Dešimtą pergalę 21-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į septintąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo Hjustono „Rockets“ (10/11) klubas, kurio gretose pirmą kartą po traumos ir reabilitacijos rungtyniavo Donatas Motiejūnas.

Šeštadienį namuose 17,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 120:113 (29:16, 23:34, 32:35, 36:28) nugalėjo tryliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Sakramento „Kings“ (7 pergalės ir 14 pralaimėjimų) komandą.

Per vos daugiau nei 6 žaidimo minutes (6:10) lietuvis taškų nepelnė - prametė tritaškį, visus 3 dvitaškius, puolime atkovojo vieną kamuolį, dukart suklydo bei sykį prasižengė.

31 tašku prie trečiosios iš eilės arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas (9 rezultatyvūs perdavimai), 22 - Dwightas Howardas (18 sugriebtų kamuolių), 16 - Terrence'as Jonesas, 14 - Patrickas Beverley'is, 12 - Trevoras Ariza, 8 - Clintas Capela.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Benas McLemore'as (19 tšk. ir 9 atk. kam.), Darrenas Collisonas (18 tšk.), Rudy'is Gay'us ir Omri Caspi (po 15 tšk.), DeMarcusas Cousinsas (14 tšk.), Rajonas Rondo (13 tšk. ir 19 rezultatyvių perdavimų) bei Kosta Koufos (11 taškų).

NBA čempionatuose Hjustono „Rockets“ ekipa prieš Sakramento „Kings“ komandą laimėjo septynerias rungtynes iš eilės.