Sunkią pergalę pirmose Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Dominikos Respublika, kuri 80:76 (22:17, 25:19, 14:17, 19:23) palaužė Jordanijos krepšininkus.

Jordanijos rinktinei Ahmado Al Dwairi ir Daro Tuckerio duetas pelnė net 58 taškus, likę krepšininkai surinko 18 taškų.

Dominikos Respublikos krepšininkai antrajame ketvirtyje turėjo 16 taškų persvarą, bet varžovai paskutiniame kėlinyje juos pavijo.

Paskutinę minutę komandas skyrė tik vienas taškas, bet paskutinius tris taškus baudų metimais surinko Dominikos Respublika.

Jordanija kitas rungtynes žais prieš Prancūziją, o Dominikos Respublika susitiks su Vokietija.

Dominikos Respublika: Victoras Lizas 15, Eloy Vargas 12, Ronaldas Robertsas 11, Ronaldas Ramonas 10, Rigoberto Mendoza ir Gelvisas Solano po 9.

Jordanija: Ahmadas Al Dwairi 34, Daras Tuckeris 24, Mahmoudas Abdeenas 6.