Jonas Valančiūnas vėl sužaidė puikiai bei buvo rezultatyviausias savo komandoje, bet jo astovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/20) ekipa NBA lygoje namuose 114:120 (33:35, 24:29, 20:16, 28:25) nusileido Denverio „Nuggets“ (12/12) klubui.

Lietuvis per 39 minutes pelnė 27 taškus (11/19 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suludo, 3 kartus blokavo varžovų metimu ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Mačas atkakliai vyko praktiškai visų rungtynių metu. Denverio ekipa pabandė atitrūkti, bet čia pat šeimininkai vėl būdavo šalia varžovų.

Tada jau šeimininkai bandė spurtuoti, bet „Nuggets“ pelnė 7 taškus be atsako ir jau jie vėl išsiveržė į priekį – 105:103. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos tada buvo likusios 17 sekundžių.

Devonte Grahamas buvo netikslus, bet komandos draugo metimą pataisė J. Valančiūnas. Jo metimas leido išlyginti mačo rezultatą (105:105).

Per likusias 5 sekundes  „Nuggets“ dar susikūrė progą, bet Nikola Jokičius buvo netikslus,  tad komandos žaidė pratęsimą.

Jame tiesiog dominavo N. Jokičius. Jis per jį pelnė 11 taškų ir padėjo ekipai pirmauti. „Pelicans“ lemiamu momentu užpulti nepavyko, tad teko pripažinti pralaimėjimą.

N. Jokičius iš viso mače įmetė 39 taškus, surinko 11 atkovotų kamuolių bei dar atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems J. Valančiūnui geriausiai talkino Herbertas Jonesas, surinkęs 19 taškų.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 27 (11 atk. kam., 3 blok.), Herbertas Jonesas 19 (7 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15, Joshas Hartas (8 atk. kam., 8 rez. perd) ir Devonte Grahamas po 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 6 kld.), Willas Bartonas 20, Monte Morrisas 11, Aaronas Gordonas ir JaMychalas Greenas po 10.