NBA čempionate nesėkmingą pasirodymą tęsia Indianos „Pacers“ komanda. „Pacers“ (19/36) išvykoje 85:96 (27:12, 20:24, 21:25, 17:37) pralaimėjo Klivlando „Cavaliers“ (33/21).

„Pacers“ galingai pradėjo rungtynes ir antro ketvirčio pradžioje buvo įgiję 20 taškų persvarą (34:14), bet mačo šeimininkai atkuto ir ėmė mažinti atsilikimą.

Lemiama atkarpa buvo ketvirtame kėlinyje, kurią „Cavaliers“ laimėjo 25:3 ir nutolo nuo varžovų 25:3.

„Pacers“ lyderis Domantas Sabonis šiame mače sugrįžo į aikštę po Covid-19 ligos. Jis D.Sabonis per 26 minutes pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Prieš šias rungtynes Indianos klubas atliko mainus būtent su „Cavaliers“. „Pacers“ atidavė antrą rezultatyviausią savo krepšininką Carisą LeVertą ir antrojo rato šaukimą mainais į Ricky Rubio, taip pat – į du NBA naujokų biržos šaukimus pirmame ir antrame rate. Tiesa, R Rubio šiuo metu gydosi Achilo traumą, o jo sutartis baigsis po sezono.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 22, Kevinas Love‘as 19, Jarrettas Allenas 15 (17 atk. kam.),Rajonas Rondo 15.

„Pacers“: Chrisas Duarte 22, Duane‘as Washingtonas 17, Justinas Holiday 10, D.Sabonis 9 (11 atk. kam.).