Domantą Sabonį „išmaudęs“ Chrisas Paulas gavo traumą

NBA reguliaraus sezono rungtynėse „Oklahoma City Thunder“ (25-18) patyrė triuškinančią nesėkmę išvykoje – 98:120 (25:34, 22:30, 28:32, 23:34) nusileido „Los Angeles Clippers“ (29-14). Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias rungtynes per pastarąjį mėnesį.

Pralaimėjusiųjų gretose lietuvis Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias rungtynes per pastarąjį mėnesį.

Aukštaūgis per 27 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, tiek pat kartų suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Vieną gražesnių rungtynių epizodų sukūrė Los Andželo ekipos įžaidėjas Chrisas Paulas - likęs vienas prieš vieną su D. Saboniu klaidinančiais judesiais supainiojo NBA debiutantą ir pelnė taškus iš vidutinio nuotolio.

Tiesa, antrame kėlinyje po susidūrimo su R. Westbrooku jis gavo nykščio traumą ir aikštėje daugiau nepasirodė. Per 13 minučių įžaidėjas pelnė 8 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo tris kamuolius.

Clippers“: M.Speightsas 23 (10 atk. kam.), J.J.Redickas 20, D.Jordanas 19 (15 atk. kam.), A.Riversas 16, R.Feltonas 15. B.Bassas 10.

Thunder“: R.Westbrookas 24 (7/19 metim.), J.Lauvergne'as 13 (9 atk. kam.), E.Kanteris 12, D.Sabonis 10.